דרושים | חיפוש עבודה | קורות חיים

072-2700717

קורות חיים והתאמתם למשרות

למה כדאי לכתוב קורות חיים מותאמים לסוג המשרה בה אתם מעוניינים?

כידוע לכולנו היום כאשר אנו מחפשים עבודה חדשה ברחבי האינטרנט אנו כותבים קובץ קורות חיים אחד ושולחים אותו לכל משרה שאנחנו חושבים שאנחנו יכולים להתאים לה.

עקב הכמות הגדולה של קורות חיים שמגיעים לכל משרה והתחרות הגבוהה על כל תפקיד זה כבר לא מספיק! עלינו לכוון לכך שהמעסיק והמגייסים יחשפו לקורות חיינו במלואם ובמלוא תשומת הלב הנדרשת ולכן אין זה נכון ונבון לכתוב רק קובץ קורות חיים אחד .

כיום עלינו לכתוב מספר קורות חיים המותאמים למשרה אליה אנו שולחים אותם.

זאת אומרת שאם לדוגמא אנחנו מכוונים למשרה של "מנהל מכירות" עלינו לדאוג להבליט את הכישורים שלנו שיכולים לתרום לנו ספציפית לאותה המשרה.
בנוסף נכתוב בהרחבה על התפקידים והניסיון הקודם הקשור לעולם המכירות יותר ממה שנכתוב על ניסיון אחר שאינו רלוונטי לתחום.

נדאג להציג את עצמנו, את הכישורים שלנו ואת הניסיון הקודם שלנו האופן שיתאים ספציפית לתפקיד בו אנו מעוניינים (כמו בדוגמתנו "מנהל מכירות").

קורות חיים והתאמתם למשרות
עלינו לזכור תמיד, שהתחרות על כל תפקיד היום, גבוהה מאוד. יותר ויותר אנשים מגישים מועמדות לתפקידים וזאת בגלל הקלות של הגשת מועמדות לתפקיד שעולם האינטרנט פתח בפנינו, מאות לוחות דרושים ברחבי האינטרנט מאפשרים לנו בקלות, ביעילות ובמהירות להגיש את מועמדותנו לתפקיד שבחרנו.

ברגע שנצא מנקודות הנחה שהתחרות גבוהה ועלינו תמיד לבלוט יותר מאחרים כבר מהשלב הראשון של שליחת קורות החיים, נגדיל את סיכוינו לקבל זימון לראיון וקבלה לעבודה.

הליך חיפוש עבודה מתחיל כמעט תמיד משליחת קורות חיים למשרה דרך אתר הדרושים או אתרי החברה, לכן יש להשקיע רבות בכתיבת קורות חיים בצורה נכונה ומדויקת, יש להתאים את כתיבת קורות החיים לסוג וסגנון המשרה, אסור להקל ראש בכתיבת קורות חיים מותאמים,זהו השלב הראשון למציאת עבודה טובה ומתאימה.

ברחבי האינטרנט ניתן למצוא אלפי דוגמאות ומדריכים לבניית קורות חיים ומאות קבצי קורות חיים לדוגמא.

מומלץ ואף רצוי להיעזר באותם מדריכים לקורות החיים ולהשקיע מחשבה בזמן כתיבת הקורות חיים,השקעה זאת תתרום להצלחה בקבלה לעבודה ותשתלם בעתיד!

בהצלה לכולנו במציאת עבודה ופרנסה טובה.