דרושים | חיפוש עבודה | קורות חיים

072-2700717

עבודה בחו"ל 
 
לפני שאתם משתקעים בחיים האזרחיים, עולים על המסלול האקדמי ובונים קריירה חדשה, הצטרפו גם אתם לאותם חבר'ה צעירים שבוחרים לצאת לטיול בחו"ל משולב בעבודה, דרכו תוכלו ללמוד הרבה על העולם ולא מעט על עצמכם.

עבודה בחו"ל מבטיחה בסיס כלכלי, פיזי ונפשי ומעמידה בפניכם אפשרות להרחיב את האופקים ולרכוש ניסיון תעסוקתי חיוני לקורות חיים. באיזו משרה לבחור ואיך להתחיל את מסע חיפוש העבודה בחו"ל? תשובות לשאלות שיעזרו לכם לבחור מסלול לחיים במאמר שלפניכם. בקישור הבא תוכלו למצוא מגוון הצעות עבודה בחו"ל: www.maka.co.il

האם עבודה בחו"ל מתאימה גם לכם?

אם אתם חיילים משוחררים שחולמים לטייל בעולם ולהכיר תרבויות חדשות מבלי להוציא הרבה כסף, עבודה בחו"ל היא אופציה מצויינת עבורכם. אין ספק שכאשר אנחנו נמצאים בארץ זרה ואף עובדים בה, מתאפשר לנו להכיר טוב יותר את מנהגי החברה, את האנשים ואת התרבות. יש הבדל עצום בין לבקר כתיירים לבין להתגורר ולעבוד בחו"ל.

אם אתם מעוניינים לעשות את הצעד הגדול של עבודה בחו"ל, חישבו קודם על השאלות הבאות: האם אתם בנויים למסגרת חדשה וזרה והאם אתם רואים בה אתגר או רעיון מלחיץ ומיותר. ייעוץ תעסוקתי יכול לעזור לכם לענות על השאלות הללו ולבחור במשרה הנכונה. היועץ יכוון אתכם ליעד שנראה לו המתאים לכם בחו"ל וימליץ לכם על המשרה שתתאים לאופי שלכם.

עבודות בחו"ל – מותאמות לצרכים שלכם

מכיוון שישנן חברות רבות המציעות עבודות בחו"ל לצעירים ישראלים, כדאי לדעת באיזו משרה לבחור. ישנן משרות באבטחה, לאנשים המחפשים לעלות את רמת האדרנלין בגוף בהגנה על סלבריטאים, או משרות אבטחה לאלו המחפשים עבודה מסודרת ושקטה בבניין משרדים. אם יש לכם אהבה גדולה לילדים, תוכלו לעבוד עם משפחות יהודיות, שישמחו למטפלות ישראליות הדוברות עברית. משרות נוספות תוכלו למצוא גם בחברות הובלה, עבודה כמנעולנים ומשרות הוראה שונות המציעות עבודה מאפריקה ועד ניו זילנד. אם יש לכם ניסיון במכירות, תוכלו לעבוד בעבודות מכניסות ביותר בחנויות, עגלות ואפילו בנדל"ן. עבודות אלו הן מבוקשות ביותר, אך לצעירים בעלי ניסיון ומוטיבציה, התנאים יכולים להיות טובים מאוד.

רכישת ניסיון תעסוקתי – בכל יעד בעולם

אם תמיד חלמתם להגיע למדינה מסוימת וללמוד את השפה, עבודה בחו"ל יכולה לספק לכם הזדמנות נהדרת לעשות זאת. דמיינו שאתם עובדים בברצלונה בחנות, רוכשים ניסיון ומשפרים את השפה. אחרי הצהריים, אתם יורדים לים וחוגגים עם המקומיים. או אולי אתם אנשים של ערים קרירות ותרבותיות ודווקא ערים כמו אמסטרדם או לונדון מושכות אתכם ואת אחר הצהריים תעדיפו לבלות במוזאון. על ידי ייעוץ תעסוקתי נכון, ניתן יהיה למצוא משרה שבעזרתה תנחתו ביעד הנכון לכם.

למידה עצמית דרך החוויה

לפעמים, אנו לא ממש יודעים באיזו דרך לבחור או בכלל לענות על השאלה "מה אנחנו רוצים להיות כשנהיה גדולים". עבודה בחו"ל תקנה לכם חודשים של עשייה חיובית, היכולה להביא לשינוי משמעותי בחיים ולעזור לכם לצעוד לכיוון חדש. לאחר מספר חודשים בחו"ל, תוכלו גם לגדול עם החברה ולעבור לתפקידים בכירים ובכך ללמוד יותר על העסק. דרך השהייה בחו"ל תלמדו על עצמכם לעומק, תיווכחו כיצד אתם מסתדרים במצבים חדשים, תוכלו לדעת לאילו סוגים של עבודות אתם מתאימים, תרכשו ניסיון חברתי ותוכלו להחליט בצורה מלומדת לאן להמשיך הלאה. בכדי למקסם את החוויה, כדאי לחשוב מראש בצורה נבונה באיזו עבודה לבחור ולאיזה יעד כדאי לנסוע. איזה סוג של עבודה יעזור לכם לפתח את הקריירה או את הכישורים האישיים שלכם ולאיזה יעד תמיד חלמתם לנסוע. לכשתמצאו את התשובה לשאלות הפשוטות האלו, תוכלו לצאת לדרך ולהתחיל בחוויה של פעם בחיים.