דרושים | חיפוש עבודה | קורות חיים

072-2700717

עבודה יציבה בחברת ניקיון משרדים בפתח תקווה

 

בשנים האחרונות נוצרה בארץ התנהלות לא פשוטה של חיי היומיום; דברים משתנים בקצב מסחרר והשינוי? הוא הקבוע היחידי במשוואה הזו! במילים עדינות – לא קל למצוא עבודה שתספק לך ביטחון כלכלי ושקט נפשי בידיעה שאתה מתחיל יום עבודה, מסיים אותו ושם נשארת העבודה; אנחנו רוצים להציע לכם אפיק תעסוקתי רחב, שהשוק בו לא נגמר אף פעם – עבודה בניקיון משרדים בפתח תקווה.

על פניו, עבודה בחברת ניקיון משרדים לא נשמעת כמו עבודה מעניינת במיוחד, אך האמת היא שניקיון משרדים אינו דומה לניקיון בתים, ודורש תשומת לב קפדנית יותר; הציפייה והדרישות מעובדיה של חברת ניקיון משרדים מחייבת אתכם, בתור הנציגים שלה, לעמוד בכל ולהוכיח כי האמון שנתן בכם הלקוח הוא מוצדק וראוי.

בעבודת ניקיון משרדים קל מאוד ל'תת ציון', כיוון שהתוצאות הן ממשיות ונראות לעין. המשרד הנקי והמסודר שיתגלה בתום העבודה שלכם הוא 'הציון' וחובת ההוכחה שלכם. כאשר מסתכלים על עבודה שגרתית שחוזרת על עצמה – להפוך אותה למעין 'תחרות' אישית זה מדרבן לעשייה ולצלחה; דבר שמוביל אתכם להצבת יעדים ומעבר אתגרים בצורה הרבה יותר יעילה. הגיוון בעבודה בחברת ניקיון משרדים בפתח תקווה, במיוחד בה, שמכילה כל כך הרבה עסקים, מגיע בצורת מבנה אחר, משרד אחר. כלומר – כל משרד או חלל ניקיון שונה מאחר ומעמיד את עובדי חברת ניקיון המשרדים אל מול משימה חדשה ומאתגרת בפני עצמה.

ניקיון המשרד Vs. ניקיון הבית

עבודה בחברת ניקיון משרדים היא לא פשוטה כמו שהיא נשמעת. איך זה ייתכן אתם שואלים? יש לנו את התשובות ממש כאן לפניכם -

ניקיון בתדירות גבוהה יותר – כאשר מדובר בניקיון בתי מגורים, העבודה מתבססת על מפגש אחת לשבוע של המנקה עם הבית או הדירה; משפחה ממוצעת בישראל מכילה כחמש נפשות לערך, לעומת משרד שלם שיכול להכיל עשרות אם לא מאות אנשים ברגע (תלוי בגודל החברה כמובן). תדירות הניקיון נקבעת בהתאם לכמות האנשים שמשתמשים בחלל; במשרדים שוהים העובדים הקבועים שלהם, אנשי עסקים שבאים והולכים, ספקים, מנהלים, שליחים ועוד. ככל שהדינמיות במשרד תהיה גבוהה יותר כך גדל הצורך בעבודה של חברת ניקיון משרדים – לתוצאות איכותיות ויסודיות. בזמן שאיש צוות הניקיון מגיע לבתים אחת לשבוע, למשרד מומלץ לתאם מפגש אחת ליום.

ניקיון בסביבה יקרה –  יכול להיות שאתם משאירים את החפצים היקרים שלכם בבית, אבל לא משנה איך תהפכו את זה, בדרך כלל במשרדים קיים ציוד בשווי עשרות אלפי שקלים אם לא יותר: חדרי מחשבים, רשת, מכשור חשמלי ועוד. לא זאת שהוא יקר, כמו גם מעמיס על החלל. עבודת ניקיון משרדים היא לא פשוטה כאשר היא מבוצעת במקום בו נמצא המון ציוד, לכן יש צורך בעבודה של עובד חברת ניקיון מיומן ומהיר שלא 'יסתבך' עם פינוי שטח הניקיון.

אז כמו שכבר הבנתם, עבודה בחברת ניקיון משרדים בפתח תקווה היא לא משימה קלה ומהווה מסלול תעסוקתי מעניין ומגוון הטומן בחובו הפתעות רבות. מי שחושק בעבודה דינמית זו בדיוק ההזדמנות בשבילו!