דרושים | חיפוש עבודה | קורות חיים

072-2700717

חולם להיות זגג? מחיצות אקוסטיות למשרדים הן המפתח!


זכוכית היא חומר גלם המקיף אותנו בכל מקום שאליו אנחנו הולכים. יש לה שימושים שונים והיא משחקת תפקיד חשוב במגוון רחב של תחומים ומשרתת כל פעם מטרה שונה לחלוטין מקודמתה. למשל, ניתן להשתמש בזכוכית כחומר גלם לחיפוי אלגנטי למטבח, בידוד אקוסטי לחדרי ישיבות במשרדים, מעקי בטיחות ועוד. בכדי לדעת לעבוד עם זכוכית באופן מקצועי יש צורך ברכישת מקצוע הלא הוא כמובן זגגות! לאחר שלקוח החליט שהוא רוצה לעצב או להתקין אלמנט מזכוכית, הזגג אחראי על בחירת גודל הזכוכית והחיתוך שלה, ההתקנה וההחלפה שלה (בשעת הצורך) ועוד. כמובן שזגגים עובדים עם סוגים שונים של זכוכיות ויש צורך בהבנה מעמיקה של הזגג בכל סוגי הזכוכיות ושימושיהן.

עבודה של זגג


כמו שרמזנו בכותרת, כיום אחד התחומים הפופולרים ביותר במסגרת עבודתו של הזגג הוא התקנת מחיצות אקוסטיות למשרדים; הן מתאימות לכל מקום שאליו תייעדו אותן: משרדים, בתי עסק, אולמות אירועים, מוסדות לימוד וגם בבתים פרטיים.הפלוס הגדול ביותר בהתקנת מחיצות אקוסטיות היא האפשרות להזמין אותן גם בהתאמה אישית וכאן מתחיל תפקידו החשוב ביותר של הזגג - לעזור ללקוח להתאים את סוג המחיצות הדרושות לו ואת מידותיהן על מנת לענות על צרכיו בצורה המדויקת ביותר. בפגישת הייעוץ הזגג מעביר סקירה של הפתרונות הקיימים, כמו מחיצה אקוסטית מהרצפה ועד לתקרה, מחיצה בגובה נמוך יותר, מחיצות ניידות וכן הלאה.


לאחר פגישת הייעוץ מתחיל הכיף:


ייצור מחיצות אקוסטיות


2 המרכיבים המשמעותיים ביותר בתהליך ייצור המחיצות האקוסטיות הם עובי המחיצה וחומרי הגלם ממנה היא עשויה. ככל שהמחיצה עבה יותר, כך הבידוד טוב יותר; בין חומרי הבידוד הנפוצים אפשר למצוא בדים וסוגים שונים של צמר, שעם, לבד, עץ, מלמין, גומי, אלומיניום וגם כמובן - זכוכית.


המחיצות האקוסטיות יצרו התקדמות משמעותית בכל הקשור לחלוקה פנימית של חללים שונים והפכו לאחד העיצובים המבוקשים ביותר בתחום. על מנת לשמור על יח"צ טוב לעסק הזגגות שלכם, מומלץ להקפיד על חומרי הגלם בהם נעשה שימוש ועמידה בתקנים; לדוגמא, מחיצות אקוסטיות למשרדים מחייבות שימוש בזכוכית מחוסמת הנחשבת לחומר חזק ועמיד, שאינו מסכן גם במקרה של שבר. אפשר להשתמש בזיגוג יחיד או בזיגוג כפול, בהתאם לרמת הבידוד הנדרשת, והיתרון הגדול הוא שמלבד האקוסטיות, מחיצות זכוכית משמשות כרכיב משמעותי בעיצוב הפנים של המקום. הן עוזרות ליצור חללים פתוחים ומוארים, היוצרים אווירה נעימה לעבודה בסגנון open spaces; שמרו על שמכם הטוב בתור אנשי מקצוע והקפידו לעמוד בכל דרישות התקן על מנת שהלקוחות שלכם יהיו מרוצים.

זגגים והשתלבותם בענף התעסוקה
אחד הענפים המרכזיים מהם מפיק הזגג את מרב פרנסתו הוא תחום הבניין והקבלנות. כשענף הנדל"ן מציג סקרים משגשגים ופורחים כל תעשיות הייצור והעיצוב השייכות לבעלי המלאכה משגשגים גם הם! אם אתם שוקלים עבודה בתחום הזגגות - צפוי לכם עתיד מעניין, דינאמי, כלכלי ופעיל. תהליכי הבניה בישראל יודעים רק עליות מה ששומר על פרנסה ערה לזגגים הנדרשים לייצר מגוון פתרונות זכוכית כגון חלונות, קירות מסך, מחיצות אקסוטיות למשרדים, ויטרונות לחנויות, שולחנות ועוד.